УМИВАЛНИК DURA DREAM
Code: 235241



The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : КЕРАМИКА
- COLOUR : БЯЛ
- TAPHOLE
- LENGTH : 400.00 мм
- WIDTH : 600.00 мм
- HEIGHT : 135.00 мм
Shipping:
| Brand | DURA |
| MODEL | DREAM |
| TYPE | ЗА МОНТАЖ ВЪРХУ ПЛОТ |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | Yes |
| LENGTH | 400.00 мм |
| WIDTH | 600.00 мм |
| HEIGHT | 135.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| EAN | 8681812428644 |
No documents were found for this product

English 













