ТРАПЕЗЕН СТОЛ ТОНИ ВЕНГЕ
Code: 231325









The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ТРАПЕЗЕН
- MATERIAL : БУК МАСИВ
- LENGTH : 520.00 мм
- WIDTH : 430.00 мм
- HEIGHT : 880.00 мм
Shipping:
| MODEL | ТОНИ ВЕНГЕ |
| TYPE | KITCHEN CHAIRS |
| TYPE | ТРАПЕЗЕН |
| MATERIAL | БУК МАСИВ |
| COLOUR | ВЕНГЕ |
| LENGTH | 520.00 мм |
| WIDTH | 430.00 мм |
| HEIGHT | 880.00 мм |
No documents were found for this product

English 



























