ТРАПЕЗЕН СТОЛ KJC104 ЗЕЛЕН
Code: 240013
In stock
Short Description
- TYPE : ТРАПЕЗЕН
- MATERIAL : ДАМАСКА
- MAXIMUM LOAD : 120.000 kg
- WIDTH : 480.00 мм
- HEIGHT : 890.00 мм
Shipping:
| MODEL | KJC104 ЗЕЛЕН |
| TYPE | KITCHEN CHAIRS |
| TYPE | ТРАПЕЗЕН |
| MATERIAL | ДАМАСКА |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| MAXIMUM LOAD | 120.000 kg |
| WIDTH | 480.00 мм |
| HEIGHT | 890.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕГУЛИРУЕМИ ТАПИ НА КРАЧЕТАТА |
No documents were found for this product

English 























