ТРАПЕЗЕН СТОЛ ДУНЯ БЕЖ
Code: 237933






The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ТРАПЕЗЕН
- MATERIAL : МИКРОФИБЪР+МЕТАЛ
- MAXIMUM LOAD : 120.000 kg
- LENGTH : 610.00 мм
- WIDTH : 430.00 мм
- HEIGHT : 990.00 мм
Shipping:
Price: 51.12 €40.99 € / 80.17 лв.
Save: 19 %
| MODEL | ДУНЯ БЕЖ |
| TYPE | KITCHEN CHAIRS |
| TYPE | ТРАПЕЗЕН |
| MATERIAL | МИКРОФИБЪР+МЕТАЛ |
| COLOUR | БЕЖ |
| MAXIMUM LOAD | 120.000 kg |
| LENGTH | 610.00 мм |
| WIDTH | 430.00 мм |
| HEIGHT | 990.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЛЮЛЕЕЩ СЕ СТОЛ |
| EAN | 4038537083162 |
No documents were found for this product

English 

























