ТРАПЕЗЕН СТОЛ DIMKA ЧЕРЕН
Code: 230879






The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ТРАПЕЗЕН
- MATERIAL : МАСИВ+PP/PU
- MAXIMUM LOAD : 110.000 kg
- LENGTH : 480.00 мм
- WIDTH : 560.00 мм
- HEIGHT : 840.00 мм
Shipping:
Price: 39.99 €29.99 € / 58.66 лв.
Save: 25 %
| MODEL | DIMKA ЧЕРЕН |
| TYPE | KITCHEN CHAIRS |
| TYPE | ТРАПЕЗЕН |
| MATERIAL | МАСИВ+PP/PU |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| MAXIMUM LOAD | 110.000 kg |
| LENGTH | 480.00 мм |
| WIDTH | 560.00 мм |
| HEIGHT | 840.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | СТОМАНЕНА ПЛОЧА ПОД PU СЕДАЛКА |
| EAN | 3800502421337 |
No documents were found for this product

English 
























