СГЪВАЕМ СТОЛ АНГЕЛ ВЕНГЕ
Code: 240044


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : СГЪВАЕМ
- MATERIAL : БУК МАСИВ
- LENGTH : 520.00 мм
- WIDTH : 440.00 мм
- HEIGHT : 820.00 мм
Shipping:
Price: 40.90 €28.63 € / 56.00 лв.
Save: 30 %
| MODEL | АНГЕЛ ВЕНГЕ |
| TYPE | KITCHEN CHAIRS |
| TYPE | СГЪВАЕМ |
| MATERIAL | БУК МАСИВ |
| COLOUR | ВЕНГЕ |
| LENGTH | 520.00 мм |
| WIDTH | 440.00 мм |
| HEIGHT | 820.00 мм |
| EAN | 3800940925101 |
No documents were found for this product

English 




















