ТРАКТОР ЗА КОСЕНЕ GARDENMAX XCT 92 Hydro 4-STROKE, 432.0 см3, 16.00 КС
Code: 140487
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 432.0 см3
- RATED POWER : 16.00 КС
- CUTTING WIDTH : 92.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 30 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 90 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | GARDENMAX |
| MODEL | XCT 92 Hydro |
| TYPE ENGINE | 4-STROKE |
| ENGINE DISPLACEMENT | 432.0 см3 |
| RATED POWER | 16.00 КС |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| CUTTING WIDTH | 92.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 90 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 260 L |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 















