СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ DURA SIENA
Code: 235240
In stock
Short Description
- WC COVER
- LENGTH : 525.00 мм
- WIDTH : 355.00 мм
- HEIGHT : 350.00 мм
- WARRANTY CERAMICS : 10 Год.
Shipping:
See credit plans
from5.60 €
/
10.95лв.
| Brand | DURA |
| MODEL | SIENA |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| TYPE | СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| COLOUR | БЯЛ |
| BIDET FIXTURE | No |
| WC COVER | Yes |
| LENGTH | 525.00 мм |
| WIDTH | 355.00 мм |
| HEIGHT | 350.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| EAN | 8681812422536 |
No documents were found for this product

English 























