ТЕРАКОТ SERRA ARA GRIGIO 34X34 CM
Code: 472955
In stock
Short Description
- LENGTH : 34.00 см
- WIDTH : 34.00 см
- THICKNESS : 7.00 мм
- COLOR OF THE TILES : СИВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.62 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Shipping:
Price M2:
9.71 € 18.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.62 M2):
15.73 € 30.77 лв. | Brand | SERRA |
| MODEL | ARA GRIGIO 34X34 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 34.00 см |
| WIDTH | 34.00 см |
| THICKNESS | 7.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.62 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| WEIGHT | 19.140 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.6200 |
| EAN | 8013259808411 |
No documents were found for this product

English 















