ТАБУРЕТКА С КОЛЕЛЦА 40Х50-65Х40 СМ. ЧЕРНА
Code: 475506
In stock
Short Description
- MATERIAL : ЕКО КОЖА
- LENGTH : 400.00 мм
- WIDTH : 400.00 мм
- HEIGHT : 650.00 мм
Shipping:
| MODEL | 40Х50-65Х40 СМ. ЧЕРНА |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| MATERIAL | ЕКО КОЖА |
| LENGTH | 400.00 мм |
| WIDTH | 400.00 мм |
| HEIGHT | 650.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВИСОЧИНА ОТ 50 ДО 65 СМ. |
| EAN | 6900858130758 |

English 













