СВРЕДЛО ЗА КАМЪК KWB 4X43X88
Code: 130568
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- DIAMETER MM : 4.00 мм
- WORKING LENGTH : 43 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 4X43X88 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH | 43 мм |
| TOTAL LENGTH | 88.00 мм |
| EAN | 4009314210040 |
No documents were found for this product

English 














