СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH CYL-3 6X150
Code: 420825
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 6.00 мм
- WORKING LENGTH : 90 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | CYL-3 6X150 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 90 мм |
| TOTAL LENGTH | 150.00 мм |
| EAN | 3165140186919 |
No documents were found for this product

English 













