СВРЕДЛA МЕТАЛ 2 БР. BOSCH HSS-G 2.5X30X57
Code: 492425
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 2.50 мм
- WORKING LENGTH : 30 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | HSS-G 2.5X30X57 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 2.50 мм |
| WORKING LENGTH | 30 мм |
| TOTAL LENGTH | 57.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS-G |
| ADDITIONAL INFORMATION | DIN 338 |
| EAN | 3165140382236 |
No documents were found for this product

English 











