СТРУКТУРА ЗА ВГРАЖДАНЕ GROHE SOLIDO 38811KF0
Code: 144581



The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM : DOUBLE
- CAPACITY OF THE FLUSHING SYST : 9.00 L
- CONDENSATION INSULATION
- PAYLOAD : 400.00 kg
- WIDTH : 500.00 мм
- HEIGHT : 1130.00 мм
Shipping:
See credit plans
from8.30 €
/
16.23лв.
Interest, fees and APR

10х21.98€
/
10х42.99лв.
| Brand | GROHE |
| MODEL | SOLIDO 38811KF0 |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 9.00 L |
| CONDENSATION INSULATION | Yes |
| PAYLOAD | 400.00 kg |
| WIDTH | 500.00 мм |
| HEIGHT | 1130.00 мм |
| WARRANTY SANITARY | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4005176719721 |
No documents were found for this product

English 

























