СТРУКТУРА ЗА ВГРАЖДАНЕ GEBERIT
Code: 244980
In stock
Short Description
- BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM : DOUBLE
- CAPACITY OF THE FLUSHING SYST : 9.00 L
- CONDENSATION INSULATION
- PAYLOAD : 400.00 kg
- WIDTH : 500.00 мм
- HEIGHT : 1120.00 мм
Shipping:
See credit plans
from8.69 €
/
17.00лв.
Interest, fees and APR

10х23.00€
/
10х44.98лв.
| Brand | GEBERIT |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 9.00 L |
| CONDENSATION INSULATION | Yes |
| PAYLOAD | 400.00 kg |
| WIDTH | 500.00 мм |
| HEIGHT | 1120.00 мм |
| WARRANTY SANITARY | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4064746032608 |
No documents were found for this product

English 

























