КОМПЛЕКТ СТРУКТУРА ЗА ВГРАЖДАНЕ ROCA GAP
Code: 223289
In stock
Short Description
- BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM : DOUBLE
- CAPACITY OF THE FLUSHING SYST : 6.00 L
- CONDENSATION INSULATION
- PAYLOAD : 400.00 kg
- LENGTH : 540.00 мм
- WIDTH : 455.00 мм
- HEIGHT : 1160.00 мм
Shipping:
See credit plans
from11.60 €
/
22.69лв.
Interest, fees and APR

10х30.70€
/
10х60.04лв.
| Brand | ROCA |
| MODEL | GAP |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 6.00 L |
| CONDENSATION INSULATION | Yes |
| PAYLOAD | 400.00 kg |
| LENGTH | 540.00 мм |
| WIDTH | 455.00 мм |
| HEIGHT | 1160.00 мм |
| WARRANTY SANITARY | 120 МЕСЕЦА |
| WARRANTY STRUCTURE | 120 МЕСЕЦА |
No documents were found for this product

English 


























