МОЗАЙКА KERADOM HOME CURRY KIT-KAT 12.5X25 CM
Code: 243167
Price М2:
46.01 € 89.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.81 М2):
37.27 € 72.89 лв. | Brand | KERADOM |
| MODEL | HOME CURRY KIT-KAT 12.5X25 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 25.00 см |
| WIDTH | 12.50 см |
| THICKNESS | 10.00 см |
| TYPE | СТЕННА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЕЖОВ |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 0.81 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT RATIO | 0.8100 |
| EAN | 8056999182434 |
No documents were found for this product

English 























