CERAMIC WALL TILE PARADYZ CERAMIKA U110 УУД НАТУРАЛ 30Х60 CM
Code: 247085
Short Description
- PURPOSE : INDOOR
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- THICKNESS : 9.00 мм
- TYPE : WALL TILE
- COLOR OF THE TILES : BROWN
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.44 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : POLAND
Price М2:
27.90 € 54.57 лв. Price for PACKAGE (1 PACKAGE- 1.44 М2):
40.18 € 78.59 лв. | Brand | PARADYZ CERAMIKA |
| MODEL | U110 УУД НАТУРАЛ 30Х60 CM |
| PURPOSE | INDOOR |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 9.00 мм |
| TYPE | WALL TILE |
| COLOR OF THE TILES | BROWN |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.44 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | POLAND |
| PRIMARY UNIT NAME | PACKAGE |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4400 |
| EAN | 5902610523069 |
No documents were found for this product

English 




























