ГРАНИТОГРЕС KERADOM HOME GRAPE BRICK 6Х25 CM
Code: 242272
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 25.00 см
- WIDTH : 6.00 см
- TYPE : СТЕННА ОБЛИЦОВКА
- COLOR OF THE TILES : КАФЯВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 0.75 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Price М2:
40.89 € 79.97 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.75 М2):
30.67 € 59.99 лв. | Brand | KERADOM |
| MODEL | HOME GRAPE BRICK 6Х25 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 25.00 см |
| WIDTH | 6.00 см |
| THICKNESS | 10.00 мм |
| TYPE | СТЕННА ОБЛИЦОВКА |
| COLOR OF THE TILES | КАФЯВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 0.75 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 0.7500 |
| EAN | 8056999182410 |
No documents were found for this product

English 













