МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ KOVONA FUTUR 180Х100Х50 СМ.
Code: 130360









The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ+MDF
- WIDTH : 1000.00 мм
- HEIGHT : 1800.00 мм
- DEPTH-MM : 500.00 мм
- NUMBER OF SHELVES : 5
- PAYLOAD : 300.00 kg
Shipping:
Price: 86.91 €52.14 € / 101.98 лв.
Save: 40 %
| Brand | KOVONA |
| MODEL | FUTUR 180Х100Х50 СМ. |
| MATERIAL | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH | 1000.00 мм |
| HEIGHT | 1800.00 мм |
| DEPTH-MM | 500.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 300.00 kg |
| COLOUR | СИН |
| ADDITIONAL INFORMATION | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8595145604531 |
No documents were found for this product

English 




























