МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ GRIMA 187X100X40 СМ. СИН
Code: 139301
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ
- WIDTH : 1000.00 мм
- HEIGHT : 1870.00 мм
- DEPTH-MM : 400.00 мм
- NUMBER OF SHELVES : 5
- PAYLOAD : 80.00 kg
Shipping:
| Brand | GRIMA |
| MODEL | 187X100X40 СМ. СИН |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| WIDTH | 1000.00 мм |
| HEIGHT | 1870.00 мм |
| DEPTH-MM | 400.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 80.00 kg |
| COLOUR | СИН |
| ADDITIONAL INFORMATION | СГЛОБЯВАНЕ С БОЛТОВЕ |
| EAN | 8022388000054 |
No documents were found for this product

English 























