СПОТ/ПОЛИЛЕЙ 6XE14 40W XРОМ RABALUX DAVE
Code: 478489
In stock
Short Description
- MODEL : DAVE
- MAXPOWER-W : 240.0 W
- SOCKET : E14
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
See credit plans
from2.99 €
/
5.85лв.
| Brand | RABALUX |
| MODEL | DAVE |
| MAXPOWER-W | 240.0 W |
| SOCKET | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | стъкло/пластмаса |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 2.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 6X40W |
| EAN | 5998250360850 |
No documents were found for this product

English 












