СОЛАРЕН LED ПРОЖЕКТОР 3000-6500K 3.7V 2.6AH VITO ATAKAMA
Code: 228216
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 20.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | ATAKAMA |
| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| LENGTH | 19.40 см |
| WIDTH | 4.45 см |
| HEIGHT | 9.70 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | 3XCCT |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| POWER OF ILLUMINATION | 1200 LM |
| EAN | 6970233835387 |
No documents were found for this product

English 













