LED СОЛАРЕН ПРОЖЕКТОР 6W 4000K 400LM V-TAC
Code: 149542
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 6.0 W
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 17.50 см |
| WIDTH | 5.00 см |
| HEIGHT | 21.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | С ДИСТАНЦИОННО,ПАНЕЛ 17.2X26CM |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| BATTERY CAPACITY | 5000 mAh |
| EAN | 3800157698191 |
No documents were found for this product

English 











