LED СОЛАРЕН ПРОЖЕКТОР 10W 6000K 1200LM IP65 OPTONICA FLOODLIGHT
Code: 223173
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- COLOR TEMPERATURE : 6000 К
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| MODEL | FLOODLIGHT |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 6000 К |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | ПОЛИКАРБОНАТ |
| LENGTH | 23.00 см |
| WIDTH | 3.90 см |
| HEIGHT | 17.20 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДИМИРУЕМ |
| POWER OF ILLUMINATION | 1200 LM |
| EAN | 3800156652927 |
No documents were found for this product

English 



















