СОЛАРНА ЛАМПА 3W 6400K IP44 СЪС СЕНЗОР VITO SOLIGHT-F
Code: 221148
In stock
Short Description
- MODEL : SOLIGHT-F
- SERIES : СОЛАРНИ
- MAXPOWER-W : 3.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
- ILLUMINATION DURATION : 6-8H
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | SOLIGHT-F |
| SERIES | СОЛАРНИ |
| MAXPOWER-W | 3.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 21.00 см |
| WIDTH | 11.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЕНЗОР PHOTO&PIR,ОБХВАТ ДО 5M |
| ILLUMINATION DURATION | 6-8H |
| EAN | 6972538047229 |
No documents were found for this product

English 












