СОЛАРЕН АПЛИК 3W 6400K IP44 СЪС СЕНЗОР VITO SOLIGHT-V
Code: 221146
In stock
Short Description
- MODEL : SOLIGHT-V
- SERIES : СОЛАРНИ
- MAXPOWER-W : 3.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
- ILLUMINATION DURATION : 6-8H
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | SOLIGHT-V |
| SERIES | СОЛАРНИ |
| MAXPOWER-W | 3.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 18.80 см |
| HEIGHT | 11.40 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЕНЗОР PHOTO&PIR,ОБХВАТ ДО 10M |
| ILLUMINATION DURATION | 6-8H |
| EAN | 6972538047199 |
No documents were found for this product

English 












