LED СОЛАРНО ГРАДИНСКО ТЯЛО 4В1 СТЕННО/ВИСЯЩО/СТОЯЩО 0.4W V-TAC
Code: 117215
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 0.4 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 0.4 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 65.00 cm |
| WIDTH | 10.00 cm |
| HEIGHT | 10.00 cm |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 1700K |
| EAN | 3800157641425 |
No documents were found for this product

English 













