LED СОЛАРЕН ГИРЛЯНД 0.2W 3500K IP44 4M LIGHTEX TWIG
Code: 220474
In stock
Short Description
- MODEL : TWIG
- MAXPOWER-W : 0.2 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ПРОЗРАЧЕН
- ILLUMINATION DURATION : 8 H
Shipping:
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | TWIG |
| MAXPOWER-W | 0.2 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 400.00 см |
| COLOUR | ПРОЗРАЧЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 3 LM, 3500K, 7200H ЖИВОТ |
| ILLUMINATION DURATION | 8 H |
| EAN | 3800883143217 |
No documents were found for this product

English 












