СКРИН MAURICE IRIM 95Х89Х44 CM ДЪБ АРВЕН/ГРАФИТ
Code: 238769
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 950.00 мм
- HEIGHT : 890.00 мм
Shipping:
See credit plans
from6.37 €
/
12.46лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | 95Х89Х44 CM ДЪБ АРВЕН/ГРАФИТ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ АРВЕН/ГРАФИТ |
| WIDTH | 950.00 мм |
| HEIGHT | 890.00 мм |
| DEPTH-MM | 440.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929061093 |

English 













