СКРИН КОМО 1 EKO 70Х76Х43 СМ. ДЪБ СОНОМА
Code: 474063
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 700.00 мм
- HEIGHT : 760.00 мм
| Brand | EKO |
| MODEL | 70Х76Х43 СМ. ДЪБ СОНОМА |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ СОНОМА |
| WIDTH | 700.00 мм |
| HEIGHT | 760.00 мм |
| DEPTH-MM | 430.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЧЕКМЕДЖЕ И ДВА ШКАФА |

English 



















