ЩЕПСЕЛ ЪГЛОВ ЗАЗЕМЕН MAKEL Аксесоар
Code: 456119
In stock
Shipping:
| Brand | MAKEL |
| MODEL | Аксесоар |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 220.00 V |
| PROTECTION | 20 |
| MATERIAL BASED | PC |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.028 kg |
| EAN | 8694407109200 |
No documents were found for this product

English 












