ШМИРГЕЛ RAPTER RRHQ BG-100
Code: 480654
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 350 W
- DISC MAXIMUM SIZE : 200 мм
Shipping:
| Brand | RAPTER |
| MODEL | RRHQ BG-100 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 350 W |
| DISC MAXIMUM SIZE | 200 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 16.0 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 2950 |
| PRODUCT WEIGHT | 9.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800755441403 |
No documents were found for this product

English 
























