ШМИРГЕЛ EINHELL TC-XG 75 KIT
Code: 226954
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 150 W
- DISC MAXIMUM SIZE : 75 мм
Shipping:
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TC-XG 75 KIT |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 150 W |
| DISC MAXIMUM SIZE | 75 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 10.0 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 9900 |
| PRODUCT WEIGHT | 1.820 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4006825649932 |
No documents were found for this product

English 
































