ШЕЙНА ALPEN DRIVE
Code: 491175
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : ШЕЙНА
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
- COLOUR : ЧЕРВЕН/СИН
| TYPE | ШЕЙНА |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 97.00 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| COLOUR | ЧЕРВЕН/СИН |
| HEIGHT | 29.00 см |
| WEIGHT | 4.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДО 50 КГ. |
| EAN | 8005966914028 |
No documents were found for this product

English 












