ПЛАСТМАСОВА ШЕЙНА TORNADO SN1000020
Code: 491718
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : ШЕЙНА
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
- COLOUR : РАЗЛИЧНИ
| MODEL | SN1000020 |
| TYPE | ШЕЙНА |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 53.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| COLOUR | РАЗЛИЧНИ |
| HEIGHT | 7.00 см |
| WEIGHT | 0.440 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | НАТОВАРВАНЕ ДО: 75 KG |
| EAN | 8711295116117 |
No documents were found for this product

English 












