ТЕНТА КАСЕТЪЧНА 400X300CM С ЕЛ.ЗАДВИЖВАНЕ И LED ОСВЕТЛЕНИЕ HD HD-9309
Code: 148044
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : TENT
- LENGTH : 400.00 см
- WIDTH : 300.00 см
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ, СТОМАНА И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : ЗЕЛЕН
Shipping:
See credit plans
from56.01 €
/
109.55лв.
Interest, fees and APR

10х148.25€
/
10х289.95лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-9309 |
| SUNSHADE TYPE | TENT |
| LENGTH | 400.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ, СТОМАНА И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| WEIGHT | 86.800 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | MAX:400X300, MIN:400X30CM |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| INHERITED | WIDTH-CM |
| EAN | 8939973289155 |
No documents were found for this product

English 
















