НАВЕС ПОЛИКАРБОНАТ 120X210CM ARTPLAST PE120210C
Code: 146020
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : CANOPY
- LENGTH : 120.00 см
- WIDTH : 210.00 см
- MATERIAL : ПОЛИКАРБОНАТ
- COLOUR : ПРОЗРАЧЕН
Shipping:
See credit plans
from6.80 €
/
13.30лв.
| Brand | ARTPLAST |
| MODEL | PE120210C |
| SUNSHADE TYPE | CANOPY |
| LENGTH | 120.00 см |
| WIDTH | 210.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИКАРБОНАТ |
| COLOUR | ПРОЗРАЧЕН |
| WEIGHT | 17.230 kg |
| EAN | 8010693125265 |
No documents were found for this product

English 














