- Сенник с поликарбонатен анти-UV лист тип пчелна пита (клетъчен) в цвят сив и дебелина 6 мм.
- Рамене/рамка, подсилена с полипропилен в тъмно сиво с размери 100x120 см, ще ви осигури защита от неблагоприятни атмосферни условия.
- Конструкцията е изработена от пластмаса и сглобяването е лесно - отнема само няколко минути.
НАВЕС ПОЛИКАРБОНАТ 100X120CM ARTPLAST PE100120F
Code: 146019
In stock
Short Description
- SUNSHADE TYPE : CANOPY
- LENGTH : 100.00 см
- WIDTH : 120.00 см
- MATERIAL : ПОЛИКАРБОНАТ
Shipping:
| Brand | ARTPLAST |
| MODEL | PE100120F |
| SUNSHADE TYPE | CANOPY |
| LENGTH | 100.00 см |
| WIDTH | 120.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИКАРБОНАТ |
| WEIGHT | 5.730 kg |
| EAN | 8010693124787 |
No documents were found for this product

English 














