СЕЙФ BURG WACHTER Favor S1 K
Code: 458835
In stock
Short Description
- TYPE : МЕХАНИЧЕН
- OUTER WIDTH : 230.00 мм
- OUTER HEIGHT : 170.00 мм
- OUTER LENGTH : 170.00 мм
Shipping:
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL | Favor S1 K |
| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH | 230.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 170.00 мм |
| OUTER LENGTH | 170.00 мм |
| INNER WIDTH | 228.00 мм |
| INNER HEIGHT | 168.00 мм |
| INNER LENGTH | 136.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| FIRE-RESISTANT SAFE | No |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 3.300 kg |
| EAN | 4003482357606 |
No documents were found for this product

English 











