СЕЙФ BURG WACHTER CL 440 K
Code: 122189
Short Description
- TYPE : МЕХАНИЧЕН
- OUTER WIDTH : 495.00 мм
- OUTER HEIGHT : 560.00 мм
- OUTER LENGTH : 445.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL | CL 440 K |
| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH | 495.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 560.00 мм |
| OUTER LENGTH | 445.00 мм |
| INNER WIDTH | 380.00 мм |
| INNER HEIGHT | 445.00 мм |
| INNER LENGTH | 297.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| FIRE-RESISTANT SAFE | Yes |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | ЧЕРЕН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 86.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482412206 |
No documents were found for this product

English 











