СЕЙФ BURG WACHTER CL 440 E
Code: 122188
Short Description
- TYPE : ЕЛЕКТРОНЕН
- OUTER WIDTH : 495.00 мм
- OUTER HEIGHT : 560.00 мм
- OUTER LENGTH : 445.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL | CL 440 E |
| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 495.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 560.00 мм |
| OUTER LENGTH | 445.00 мм |
| INNER WIDTH | 380.00 мм |
| INNER HEIGHT | 445.00 мм |
| INNER LENGTH | 297.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE | Yes |
| EMERGENCY CODE | No |
| COVERING | ЧЕРЕН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 86.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482412305 |
No documents were found for this product

English 












