МЕХАНИЧЕН СЕЙФ СЪС СМЕНЯЕМ ШИФЪР И КЛЮЧ VALBERG FRS 165 CH
Code: 117977
Short Description
- TYPE : МЕХАНИЧЕН
- OUTER WIDTH : 711.00 мм
- OUTER HEIGHT : 1700.00 мм
- OUTER LENGTH : 580.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | VALBERG |
| MODEL | FRS 165 CH |
| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| DOOR THICKNESS | 95.00 мм |
| OUTER WIDTH | 711.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 1700.00 мм |
| OUTER LENGTH | 580.00 мм |
| INNER WIDTH | 546.00 мм |
| INNER HEIGHT | 1487.00 мм |
| INNER LENGTH | 418.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| EMERGENCY CODE | No |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COVERING | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| PRODUCT WEIGHT | 390.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОГНЕУПОРНОСТ ECB.S LFS EN15659 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 












