ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ VALBERG SB 800 EL
Code: 117926
Short Description
- TYPE : ЕЛЕКТРОНЕН
- OUTER WIDTH : 445.00 мм
- OUTER HEIGHT : 800.00 мм
- OUTER LENGTH : 400.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | VALBERG |
| MODEL | SB 800 EL |
| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS | 30.00 мм |
| OUTER WIDTH | 445.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 800.00 мм |
| OUTER LENGTH | 400.00 мм |
| INNER WIDTH | 365.00 мм |
| INNER HEIGHT | 720.00 мм |
| INNER LENGTH | 296.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE | No |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COVERING | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| PRODUCT WEIGHT | 55.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЕРТИФИКАТ ЗА ВЗЛОМ S2 EN14461 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 












