ЕЛЕКТРОНЕН СЕЙФ VALBERG FRS 75 EL
Code: 117960
Short Description
- TYPE : ЕЛЕКТРОНЕН
- OUTER WIDTH : 485.00 мм
- OUTER HEIGHT : 792.00 мм
- OUTER LENGTH : 450.00 мм
Per customer request
The product is out of stock
| Brand | VALBERG |
| MODEL | FRS 75 EL |
| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS | 95.00 мм |
| OUTER WIDTH | 485.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 792.00 мм |
| OUTER LENGTH | 450.00 мм |
| INNER WIDTH | 346.00 мм |
| INNER HEIGHT | 607.00 мм |
| INNER LENGTH | 301.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| EMERGENCY CODE | Yes |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COVERING | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| PRODUCT WEIGHT | 103.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОГНЕУПОРНОСТ ECB.S LFS EN15659 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 












