САБЛЕН ТРИОН RAPTER RRHQ RS-100
Code: 121460
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 900 W
- CUTTING DEPTH IN WOOD : 115 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | RAPTER |
| MODEL | RRHQ RS-100 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 900 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 115 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL | 3 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 0 – 2800 |
| PRODUCT WEIGHT | 3.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800755440628 |
No documents were found for this product

English 

















