САБЛЕН ТРИОН RAIDER RD-RS38
Code: 234105
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 750 W
- CUTTING DEPTH IN WOOD : 150 мм
- SPEED CONTROL
- SUITABLE FOR : DIY USE
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-RS38 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 750 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 150 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL | 15 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 0-2800 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972031876 |
No documents were found for this product

English 

















