Лек и компактен за разнообразни дейности в градината и работилницата
Акумулаторният саблен трион Black&Decker BDCR18N-XJ е лек и компактен, отличен избор за рязане на метал и дърво, за непрофесионални дейности в работилницата или градината.

English 






| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL | BDCR18N-XJ |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| BATTERY INCLUDED | No |
| VOLTAGE | 18 V |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWER CONNECT |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 50 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 3000 |
| SPEED CONTROL | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.650 kg |
| TOOL CASE | No |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5035048561720 |