РОЛКА ЗА ВАЛЯК МИКРОФИБЪР 18 CM/9 MM NESPOLI
Code: 499762
In stock
Shipping:
| Brand | NESPOLI |
| SIZE SM | 18.00 см |
| PURPOSE | ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| FIBER LENGTH | 9.00 мм |
| FIBER MATERIAL | МИКРОФИБЪР |
| PAINT ROLLER DIAMETER | 50.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПОДХОДЯЩ ЗА ГЛАДКИ ПОВЪРХНОСТИ |
| EAN | 8412780053572 |
No documents were found for this product

English 











