РОЛКА ФЛОК PREMIUM 11 CM/35 MM Ф6 ДВУСТРАННО ЗАОБЛЕНА ANTARES
Code: 223389
In stock
Shipping:
| Brand | ANTARES |
| SIZE SM | 11.00 см |
| PURPOSE | високогланцови бои,лакове |
| FIBER LENGTH | 1.20 мм |
| FIBER MATERIAL | ПОЛИАМИД |
| PAINT ROLLER DIAMETER | 35.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ПОСТИГАНЕ НА ГЛАНЦОВ ЕФЕКТ |
| EAN | 3800047316310 |
No documents were found for this product

English 











